Szkolenia z Amber Dog!

Szkolenia grupowe

Witaj na stronie Amber Dog – Twojego partnera w podróży do harmonii i zrozumienia z Twoim pupilem! Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w szkoleniach indywidualnych dla psów na terenie małego i dużego Trójmiasta.

Oferta zajęć grupowych obejmuje:

Psieniedziałki – Spacery socjalizacyjne dla psów wszystkich ras i wieku, skoncentrowane na kształtowaniu pożądanych zachowań i eliminacji problematycznych nawyków dzięki habituacji i nauki zdrowych schematów życia w mieście.

Rally – Obedience – Dla tych, którzy szukają trochę konkurencji i aktywności fizycznej. Rally – O to świetna zabawa zarówno dla psa, jak i właściciela, rozwijająca komunikację, posłuszeństwo i zgranie w zespole pies -przewodnik.

Akademia Szczeniaka – Dla najmłodszych czworonogów przygotowaliśmy program Akademii Szczeniaka, gdzie nauka przeplata się z radosną zabawą. To idealna droga do budowy dobrych nawyków i umiejętności.

Akademia Juniorów – Dla młodszych psów oferujemy Akademię Juniorów, gdzie rozwijamy umiejętności, dostosowane do wieku i potrzeb młodego psa. Tworzymy silne fundamenty dla przyszłych umiejętności.

Zapraszamy Cię do Amber Dog, gdzie szkolenie staje się przyjemnością, a każdy pies znajduje swoją ścieżkę do doskonałości!

Konsultacje online

Zapisz się już dziś i porozmawiajmy o Twoim czworonożnym przyjacielu.

Blog

Ciekawostki ze świata psiaków.

Kalendarz zajęć

Przenieś jakość czasu spędzanego z Twoim pupilem na inny poziom!

Szkolenie grupowe

Zapraszam Cię na wyjątkowe zajęcia dla Ciebie i Twojego ukochanego pupila! Wspólnie odkryjcie sporty jak DogFitness, Rally Obedience czy Nosework i przekonaj się jak wzmocni się więź z Twoim psem.  

Inne usługi

Akademia Juniorów

Zajęcia dla podrostków

powyżej 6 miesiąca .

Akademia Szczeniaka

Naszym celem psiego przedszkola jest przede wszystkim edukacja przewodnika dodatkowo nasza oferta jest pełna atrakcji, które umożliwią Waszym psiakom oraz Wam wyjątkowe doświadczenia i rozwój. 

Terapia behawioralna

Konsultacja behawioralna to czas w którym omawiamy problem, z którym borykacie się na codzień .

★★★★★

Wielkie serce dla zwierząt i ich właścicieli. Wszystkie zajęcia prowadzone w miły i spokojny sposób bez stresu i spięcia. Do Karoliny zawsze można zwrócić się z pytaniem a ona spróbuję znaleźć rozwiązanie najlepsze dla nas i naszego psa. Polecam ! 

Magdalena Januszewska

Kundelek „Figa”

★★★★★

Wiedza przekazywana przez Karolinę pozwala nam zrozumieć naszego pieska, jak radzić sobie w różnych sytuacjach oraz jak zmienić siebie, opiekunka, żeby pies nas chociaż trochę rozumiał 🙂 Szczerze polecam, widzę postępy w wychowaniu naszego pieska a do tego potrzeba czasu i wytrwałośc co pokazała nam właśnie Karolina!”

Natalia Zbiciak

Labrador „Akord”