Konsultacje online

Konsultacje behawioralne online są doskonałą opcją dla osób, które nie mają możliwości osobiście spotkać się z behawiorystą lub dla tych, którzy preferują wygodę i elastyczność spotkań wirtualnych.

Podczas konsultacji online skupiamy a się na zrozumieniu problemów behawioralnych psa oraz identyfikacji potencjalnych przyczyn tych problemów. Może to obejmować agresję, lęk, niepożądane zachowania, zaburzenia społeczne czy trudności w nauce.

W ramach konsultacji online, przeprowadzam wywiad z właścicielem psiaka, aby uzyskać pełen obraz sytuacji oraz ocenić potrzeby konkretnego czworonoga. Opieram się również na filmach lub zdjęciach prezentujących konkretne problemy behawioralne. Dzięki temu mogę dokładnie ocenić zachowanie psa i dostosować indywidualny plan terapii.

 

 

Konsultacje online to zdecydowanie innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących profesjonalnej pomocy w zakresie zachowania swojego psa. Dzięki takiemu podejściu, właściciele mają możliwość skonsultowania się ze mną bez konieczności wychodzenia z domu, co jest wygodne i oszczędza czas w dzisiejszej zabieganej rzeczywistości.