Terapie Behawioralne

Terapie behawioralne zachowań niepożądanych skierowane są do właścicieli psiaków problemowych lub zwyczajnie niepewnych bądź zbyt pewnych siebie. Jeśli Twój pies objawia różnego rodzaju fobie, zachowania kompulsywne lub zwyczajnie obszczekuje inne psy czy przedmioty jak hulajnoga, rower, sąsiad na klatce schodowej oraz wiele, wiele innych – zdecydowanie jest to oferta dla Ciebie.

 

Opracuje dla Was indwidualnie dostosowany plan pracy z Twoim psem oraz wytłumaczę Ci podłoże jego zachowania tak aby stały się one dla Ciebie czytelne a co za tym idzie bardziej zrozumiałe i logiczne. Zamiast frustrować się niezrozumiałym zachowaniem Twojego psiaka zainwestuj w waszą wspólną spokojną przyszłość! Sprawdź Cennik

Dodatkowo bardzo często spotykamy się z problemamy natury behawioralnej podczas zwyczajnych zabiegów Groomerskich. Stąd moja propozycja Treningów Kooperacyjnych mających na celu zmianę w zachowaniu Twojego psiaka dzięki pracy w zgodzie z jego komunikatami.

Wspólnie skupimy się na rozwiązaniu problemu a nie na jego bagatelizowaniu i zmuszaniu psa do dostosowania się do dotychczasowych praktyk. Wielokrotnie spotykam się z ogromną desperacją i przerażeniem psów na stole groomerskim.

Jeśli Wasz Groomer daje Ci jasny sygnał że Twój pies nie jest w stanie zaakceptować dotyku lub zwyczajnie nie potrafi się zachować podczas regularnych zabiegów nie czekaj – wspólnie zaplanujemy rozwiązanie tej stuacji!