Akademia Szczeniaka

Akademia Szczeniaka to inaczej kurs Psiego Przedszkola obejmujący:

 • Spotkania na zamkniętym placu bądź salce szkoleniowej.
  Zajęcia z psiej komunikacji dla przewodników w formie prezentacji.
 • Zajęcia na Farmie Wild West Ranch w towarzystwie koni, kóz, lam oraz innych zwierząt.
 • Zajęcia zapoznawcze ze sprzętem groomerskim: suszarka, maszynka, stół groomerski, wanna z podnośnikiem itd.
 • Zajęcia w galerii handlowej lub w gabinecie weterynaryjnym (do wyboru).

Co warto wiedzieć o Akademii?

Zajęcia skierowane są do szczeniaków od 3 – 5 miesiąca życia. W przypadku niektórych ras psów nawet do 6 miesiąca.

Naszym celem psiego przedszkola jest przede wszystkim edukacja przewodnika dodatkowo nasza oferta jest pełna atrakcji, które umożliwią Waszym psiakom oraz Wam wyjątkowe doświadczenia i rozwój. Sprawdź Cennik …

 

Oto, co oferujemy w naszym pakiecie zajęć:

 • Wizyta edukacyjna w gabinecie weterynaryjnym, gdzie dowiecie się wszystkiego o opiece zdrowotnej Waszego pupila. To doskonała okazja, aby zasięgnąć porad i dowiedzieć się o najważniejszych aspektach związanych z zdrowiem i dobrostanem Waszego psa.  Alternatywnie organizujemy lekcje w Galerii Handlowej podczas której psiaki oswajają się z obecnością ludzi, bodźców a przewodnik zdobywa ogrom wiedzy w jaki sposób wesprzeć swojego psiaka.
 • Wizyta na farmie, gdzie Wasze psiaki będą miały okazję poznać różnorodność zwierząt. To cenne doświadczenie, które pozwoli Waszym psom zrozumieć i zaakceptować innych przedstawicieli innych gatunków.
 • Dla Waszych psiaków przygotowaliśmy również wizytę w pracowni groomerskiej, gdzie dowiecie się o podstawach dbania o wygląd psa ale i jak odpowiednio dobrać narzędzia do pielęgnacji jego typu sierści.
 • Przygotowaliśmy również specjalną lekcję stacjonarna, podczas której będziemy prezentować ciekawe materiały o psiej komunikacji. Dzięki temu poznacie tajniki mowy ciała psów i nauczycie się lepiej rozumieć Waszych pupili.  Otworzy Wam to możliwość do budowania głębszej relacji ale i zrozumienia schematów którymi kieruje się pies.
 • Zajęcia na placu skoncentrowane są na przydatnych komendach takich jak np. do mnie, uwaga czy zostań.

Nasz program szkoleniowy został zaprojektowany tak, aby zapewnić kompleksową opiekę i wsparcie dla Waszych psiaków oraz Wam jako przewodnikom. Dbamy o indywidualne potrzeby psów poprzez małe i kameralne grupy tak aby każdy czuł się komfortowo co zaprocentuje wspierając jego pewność siebie oraz poczucie bezpieczeństwa. W Grupie jest maksymalnie cztery psy.

Przyjmujemy ograniczoną liczbę uczestników, aby zapewnić indywidualne podejście do każdego psa i właściciela. 

Nasz plac wyposażony jest w różnego rodzaju sprzęty jak np. tunele, kładki czy przeszkody z którymi zapozna się Wasz psiak.

Na zajęciach bardzo mile widziane są również ludzkie dzieci!

Niestety nie ma możliwości odrabiania zajęć ze względów organizacyjnych. W razie nieobecności zajęcia przepadają.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Jeśli odpowiada Ci oferta naszego centrum skontaktuj się z nami!

Zajęcia odbywają się głównie na naszym placu przy ulicy Garbarskiej 11 w Rumi bądź na salce szkoleniowej również w naszym Centrum.
Do zobaczenia!