Terapia zachowań niepożądanych

Konsultacja behawioralna to czas w którym omawiamy problem z którym borykacie się na codzień oraz ustalamy i wdrażamy plan działania aby to zachowanie wyeliminować.

Jest to czas, który poświęcam Tobie i Twojemu psu

Terapia składa się z wywiadu behawioralnego oraz spotkań treningowych.

W trakcie spotkań otrzymasz ode mnie jasne wskazówki, jak poradzić sobie z danym problemem. Oraz kartę pracy na której notować będziecie podjęte kroki oraz postępy.

Ogromne znaczenie podczas naszej pracy ma stan zdrowia Twojego czworonoga, jego dobrostan, warunki bytowe, emocje czy dieta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, być może zasugeruję też konieczność zwrócenia się o pomoc do lekarza weterynarii – niektóre problemy z zachowaniem wymagają trójstronnej współpracy pomiędzy opiekunem zwierzęcia, zoopsychologiem i weterynarzem.

Możesz liczyć na fachową pomoc na najwyższym poziomie oraz na proste, możliwe do wykonania i skuteczne techniki treningowe.

Pamiętaj jednak że zmiana zachowania Twojego psa musi się wiązać przede wszystkim z Twoją chęcią do pracy, z otwartością do wprowadzenia zmian w codziennym funkcjonowaniu i systematyczną, regularną pracą treningową.

Wspólnie wprowadzimy zmiany w życiu codziennym oraz popracujemy nad nowymi nawykami które znacząco poprawią waszą relację.

Jak wygląda proces terapii behawioralnej w kilku krokach?

Umów się na pierwszą wizytę behawioralną. Wypełnij dokładnie ankietę którą do Ciebie wyśle – ma ona na celu zebranie podstawowych informacji o zdrowiu Twojego psiaka.
Podczas pierwszego spotkania, będe w stanie zebrać większość bazowych informacji dotyczących psa, jedo rytmu dnia, diety, ewentualnych problemów lub „nadwyżek” w dobrostanie.

Aby terapia skutecznie wyeliminowała zachowania problemowe kluczowe do osiągnięcia celu jest wdrożenie ustalonych kroków.

Powiem Ci jak to zrobić, ale nie zrobię tego za Ciebie!

Jestem aby Was wesprzeć więc oferuję Ci moją wiedzę merytoryczną ale i praktyczną nabytą przez lata praktyki i szkoleń.

Ile czasu trwa konsultacja behawioralna?

Pierwsza bazowa konsultacja to mniej więcej 2 godziny rozmowy oraz analizy podstaw zachowania.

Jaki jest koszt konsultacji behawioralnej?

Koszt Konsultacji to 250zł.

Jaki jest koszt sesji praktycznej?

Sesje praktycznej pracy w terenie lub na placu szkoleniowym to koszt 150 zł – czas trwania to 60 minut.