Plac Szkoleniowy

Na naszym placu odbywają się regulanie Czwartkowe zajęcia Socjalizacji na które Serdecznie Zapraszamy wszystkie psiaki łaknące towrzystwa innych psów ale i te które nie mają wypracowane popranej komunikacji wewnątrz gatunkowej i zwyczajnie nie dają sobie z nią rady w życiu codziennym. Jeśli Twój pies obszczekuje inne psy lub nadmiernie się nimi eksycutje – wpadnijcie na zajęcia!

To jakościowo zainwestowany czas w waszą relacje ale i praca nad problemowym zachowaniem w życiu codziennym Waszego psiaka.

Prowadzimy również Indywidualne Szkolenia z podstaw posłuszeństwa oraz socjalizacji. Jesteśmy w stanie pomóc Wam pracować nad roziązaniem wszelakich problemów jakie spotykają Was na codzień – luźna smycz czy praca nad motywacja oraz skupieniem – żaden problem!

Organizujemy również grupy Psiego Przedszkola podczas których uczymy nowych właścicieli jak poprawnie budować więź z maluchem oraz jak wspierając go pomóc mu dorosnąć w zbilansowanej relacji z jego przewodnikiem. Nauczę Was mowy ciała psiaków oraz jak i kiedy reagować na sygnały które daje nam pies.

Zapraszam Serdecznie i Do Zobaczenia!